Yazılımımız alışagelmiş barkod sistemlerinden farklı olarak sadece giyim ve ayakkabı mağazacılığına yönelik olarak geliştirildi . Yazılım özelliklerimizi incelediğinizde sizde farkları göreceksiniz.

Öne Çıkan Özelliklerimiz

İnstagram Satış Takibi

İnstagram satışlarınınız havale yada kapıda ödeme yöntemleri ile hem ödemenizi hemde müşteri kaydı ile instagram satışlarını takibini ve raporlamanızı sağlar.

Fiyat Seçenekleri

Ürünlere Nakit , Tek Çekim , Taksitli ve Diğer ( Açık-Hesap , İnstagram , Pazaryeri Satışı ) Fiyatlarını ayrı ayrı tanımlayabilirsiniz.

Personel Takibi

Satışlarınızda tanımladığınız satış temsilcileriniz ile temsilcinin prim ve satış performansını rahatlıkla inceleye bilirsiniz.

Güvenlik

Oluşturacağınız şifre ile kasiyeriniz sadece ürün satıişı ve değişimini yapabilir . Ürün , Ciro , Kar , Maliyet .. gibi kritik bilgilere ulaşamaz . Ayrıca günlük değişen şifre algoritmamızda mevcuttur.

Renk , Beden , Seri Lot , Sezon Tanımları

Ürünleri renk , beden , sezon ve lot tanımları ile kullanmak isterseniz . Çok basit şekilde alış faturası ile aynı anda tanımlayabilirsiniz . Bu seçenekleri kullanmadan da tek tip olarak giriş yapabilirsiniz.

Telefon ile Mağaza Takibi

Mağazanızı cep Telefonunundan anlık olarak kasa , ürün bilgileri ve cari hesaplar ile ilgili detaylı raporlamalar ile görüntüleyebilirsiniz.

Müşteri Kaydı

Satış esnasında müşteri isim ve telefon numarası gibi bilgileri kaydetmenizi sağlar . Sonrasında müşterilere sms ile bilgilendirme imkanı sağlamaktadır.

Şubeli Yapı ve İletişimleri

Şubeli bir yapınız var ise , hem online hem offline çalışma özelliğine sahiptir yazılımımız . Şubeler arası ürün transferi ve ürün stok bilgisi gibi bir çok özellikleri ile entegre çalışır .

Referanslarımızdan Bazıları ( Daha Detaylı Liste için İletişime Geçiniz )